Yearn.Finance’s YFI to Hit Bitcoin All Time High przed BTC? Najwyraźniej!

Wzrost o 34,723% w ciągu ostatniego miesiąca, YFI stał się już odpowiednikiem 1 BTC. Pieniężny Yearn.Finance odnotowuje również wzrost o 6.600% w ciągu ostatnich 30 dni.

Moneta meme YFI cieszy się trendem wzrostowym jak żadna inna.

Rynek kryptograficzny jest dojrzały z zyskami z monetami uderzającymi w nowe wzloty po lewej i prawej stronie. Ale ta „Wifey“ jest gadką miasta.

Rozpoczęty jako eksperyment z zerową podażą, ten żeton nie miał żadnej wartości finansowej, ale to właśnie ta wyjątkowość popchnęła społeczność do zepchnięcia tej monety na nowe wyżyny; nawet wyżej niż król rynku kryptońskiego – Bitcoin.

Wczoraj Bitcoin uderzył w 13 miesięcy, osiągając wysokość 12.475 dolarów.

Co ciekawe, YFI również krótko złamał 12.000 dolarów. To oznacza, że 1 YFI w końcu stał się odpowiednikiem 1 BTC.

„Następny przystanek to 1 $yfi = 2 $btc. Nie walcz z memem“, powiedział trader Smart Contracter.

Według handlowca, jest to „dosłownie najbardziej niedoceniany projekt kryptoński w tej przestrzeni… absolutna maszyna do zarabiania pieniędzy, powinna być wyceniana wielokrotnie wyżej.“

Obecnie YFI handluje na 10.303 dolarów, co oznacza wzrost o 28% w ciągu ostatnich 24 godzin, jak na CoinGecko. W ciągu zaledwie miesiąca, moneta DeFi wzrosła o 34.723%.

W tempie, w jakim wartość tej monety rośnie, nie minie dużo czasu, zanim YFI trafi na 20.000 dolarów (BTC’s ATH hit w grudniu 2017), zanim nawet Bitcoin Profit to zrobi.

Zarówno cena, jak i wolumen społeczny tego zdecentralizowanego żetonu finansowego (DeFi) są poza wykresem.

Jeśli chodzi o YFI, jest to coś więcej niż tylko pompa i śmietnik, biorąc pod uwagę, że wzrost protokół Yearn Finance jest widząc.

Ten protokół DeFi ma na północ od 600 milionów dolarów zablokowane w nim, co stanowi wzrost o ponad 6.600% w ciągu ostatnich 30 dni, jak na DeFi Pulse.

Zdecentralizowany ekosystem agregatorów w celu optymalizacji pożyczek żetonów, obejmuje on inne ważne projekty DeFi, w tym Aave, Compound, LINK i Dydx. Żetony zdeponowane w Yearn.Finance są przekształcane w yTokeny, które są następnie okresowo zbilansowywane w celu wybrania najbardziej dochodowej usługi pożyczkowej.

Co ważniejsze, nie posiadając żadnych żetonów przedprodukcyjnych, przedsprzedażnych ani żadnego przydziału YFI do zespołu, ma on być najbardziej zdecentralizowanym żetonem, co zwiększy jego popularność wśród społeczności.

Nie wspominając już o ekosystemie Yearn, jest maszyną przynoszącą zyski, z nagrodami w postaci odsetek, opłat handlowych, średnich opłat, opłat systemowych, premii likwidacyjnych, COMP i CRV.

Ostatnio projekt ogłosił również swoje najnowsze przedsięwzięcie – symboliczne ubezpieczenie, o którym społeczność jest niezwykle podekscytowana.